Strona główna > Współpraca

Duża część korespondencji, jaka do nas dociera, zawiera prośby o wsparcie. W końcu fundacja chyba od tego jest, żeby wesprzeć, prawda? Zdecydowanie tak. Fundacja w swoim założeniu ma pomagać, finansować i wspierać. Ale nie wszystko i nie każdego.

Fundacja „Blisko Polski” postawiła sobie za cel zbudowanie bazy wiedzy w witrynie www.BlikoPolski.pl i na tym Fundacja się skupia. Nie wyklucza to współpracy z innymi podmiotami (mamy wręcz taki zapis w Statucie), lecz ogranicza ją do współpracy operacyjnej, zamiast finansowej.

Zachęcamy do współpracy redaktorów i właścicieli stron o tematyce polskiej (więcej o tym tutaj), organizatorów wydarzeń pożytecznych dla narodu polskiego, działaczy społecznych. Możemy wzajemnie promować swoje poczynania, możemy pomóc sobie nawzajem. Zapraszamy.